Dikili Tip Pano

Dikili tip olan elektrik panoları genellikle ana dağıtım panosu olarak, otomasyon panosu olarak ve kumanda panoları olarak tasarlanmaktadır. Pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanılan dikili tip panolarda bulunan sac kalınlıkları genellikle 1,5 mm ve 2 mm olarak ortaya çıkmaktadır. Ölçüler, panonun ölçülerine ve müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Dikili Tip Panoların Kullanım Alanları Nelerdir?

Panoların içerisine daha fazla malzeme konulması, panonun daha güvenilir hale getirilmesi gibi detaylar kişiye özel bir şekilde belirlenebilmektedir. Dikili tip olarak tasarlanan özel pano modelleri AVM, okul, konut, hastane, fabrika ve tersanelerde sık sık kullanılmaktadır. Elektriğin yoğun olarak tüketildiği her alana uygun olabilecek olan dikili tip panolar aynı zamanda aydınlatma ve makine olan yerlerde de kullanılmaktadır.

Endüstriyel panolar modüler gövde yapılarına sahiptir. Dikili tip panoların kapakları, taşıyıcı bağlantı elemanları ve direkleriyle yatay bir şekilde bağlantı parçalarına sahiptir. Galvaniz sac malzemeler de bu parçalar için tercih edilebilmektedir. Kaliteli bir şekilde üretilerek sizlere sunulan dikili tip panoları uzun yıllar boyunca çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde sizler de mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Dikili Tip Pano Fiyatları

Dikili tip elektrik panosu fiyatları seçilecek olan ürünün modeli ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda ürünün üretim esnasında kullanılan malzemesine göre de fiyatlarda değişkenlikler olabilmektedir.

Farklı kullanım alanlarıyla dikkat çeken dikili tip elektrik panolarını doğru şekilde seçerseniz güvenilir bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dikili olarak tasarlanan elektrik panolarına dışarıdan çamur, toz, yağmur, kar ve toprak girmesi mümkün değildir. Bu tür problemlere karşı bu ürünler ekstra olarak güçlendirilmiştir.

Kullanım alanlarınız ve bütçeniz doğrultusunda bir seçim yaptığınız takdirde çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz. Kolay bir şekilde monte edilen bu ürünlere sahip olmak ve farklı seçeneklerine göz atmak isterseniz https://www.ponismetal.com.tr/dikili-tip-elektrik-panolari adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı adreste elektrik panoları ile birlikte kullanabileceğiniz aksesuar seçenekleri de yer almaktadır. Güvenilir ürünler ile ilgili detaylı bilgi için firma ile iletişime de geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.