En İyi Youtube Canlı Abone Sayacı Siteleri

Youtube’un sorunlarından biri, tam sayının gösterilmemesinin yanı sıra kanalınızın abone sayısını görüntülemenin belirli bir süre almasıdır. Bu sorunu çözmek için, bu sürece yardımcı olan gerçek zamanlı abone sayaçları olarak çalışan web siteleri vardır.

Canlı abone sayacı siteleri sayesinde kullanıcılar, izlenme sayıları ve abone sayıları gibi bilgilerle Youtube kanallarının performansını gerçek zamanlı olarak takip edebilirler. Buna ek olarak, diğer web siteleri ve platformlar kanalınızın ilerlemesini izlemenizi sağlayan eksiksiz raporlar oluşturur. Bunlardan birkaçını tanımak isterseniz yazıyı okumaya devam edin.

1. Sosyal Blade

Canlı abone sayacı sitelerinin en başında, en iyi bilinen ve en eksiksiz abone sayısını gösteren web sitelerinden biri olan Social Blade vardır. Sitenin kullanılması için kayıt veya giriş gerekmez. Arama alanındaki kimlik veya adla istenen kanalın bilgilerini yazmanız yeterlidir.

Platform, abone sayısını gerçek zamanlı olarak göstermenin yanı sıra, kullanıcıların kanallarında daha ayrıntılı bir yönetim gerçekleştirmelerine de izin veriyor. İstatistiksel veriler, tahmini kazançlar, sosyal sıralama, abone artış yüzdesi vb.

Ayrıca, Sosyal Blade, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal medya kanallarını izlemenize yardımcı olur. Bu ve diğer faktörler Social Blade’i günümüzde en çok kullanılan sayaçlardan biri haline getirmektedir.

2. YouTube Abone Sayacı

İkinci canlı abone sayacı olarak YouTube Abone Sayacımız var. Bu abone sayacı, Social Blade sitesine oldukça benzemektedir. Sayfa ayrıca belirli bir kanalın bilgilerini görüntülemek için bir giriş veya kayıt gerektirmez.

Açıkçası, platformun ana işlevi abone sayısını gerçek zamanlı olarak görüntülemektir. Ancak, kanalın kullanıcı tarafından yönetilmesini kolaylaştırmak için tamamlayıcı bilgiler, doğrudan erişim için video küçük resimleri, toplam görüntüleme sayısı vb. bulunmaktadır. Bu web sitesinin bir başka avantajı da, Android cep telefonlarıyla uyumlu bir uygulama aracılığıyla tüm özelliklerinin kullanılabilmesidir.

3. Canlı Sayımlar

Canlı Sayımlar internette iyi bilinen bir başka abone sayacıdır. Arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Kullanmak için kaydolmanız veya giriş yapmanız gerekmez, sadece kanalın adını veya kanalın URL’sini arama alanına yapıştırmanız yeterlidir.

4. FreeWebTools

FreeWebTools, basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcıların sevdiği bir sitedir.  Belirli bir kanalın abone sayısını gerçek zamanlı olarak bilmek için sayfanın arama alanına kanal adı, kimlik veya URL gibi ilgili bir terim girmeniz yeterlidir. Bu sayaç, kayıt veya giriş yapılmasını gerektirmez.

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırabilecek harika bir özellik “Favori Kanallar” sekmesidir. Sürekli izlediğiniz kanalları sık kullanılanlara eklemenize, görüntüleme sayısı, yorumlar ve videolar gibi ek bilgileri kontrol etmenize olanak tanır.

5. Akshatmittal – YouTube Gerçek Zamanlı

Akshatmittal, karmaşık olmayan ve minimalist çizgiyi takip eden bir başka abone sayacıdır. Belirli bir kanalın ücretsiz ve gerçek zamanlı abone bilgilerini görüntülemek için sadece kimliğini arayın veya bağlantısını girin. Platform aynı zamanda giriş veya şifre gerektirmez.

6. Counter.Org

Belki de bu, bu listedeki en basit ve en doğrudan canlı abone sayacı arayüzüne sahip abone sayacıdır. Web sitesinin kullanımı o kadar kolay ki yanlış bir şey yapmanız neredeyse imkansızdır.
Kayıt veya giriş yok, bilgilere erişmek için arama alanına istenen kanalın URL’sini girmeniz yeterlidir. Ayrıca, bu web sitesi kanalın istatistiklerinden daha fazlasını gösterir.

Seçtiğiniz abone sayısı web sitesinden bağımsız olarak, hepsi kolay kullanımlı, ücretsiz olduklarından ve zorlu performans izleme sürecine yardımcı olmak için geliştirildiklerinden hemen hemen hepsi tatmin edici sonuçlar verecektir.

Sonuçta, içerik pazarlamaya yönelik bir işletmeyi yönetmek oldukça karmaşık olabilir. Bu görevi basitleştirmeye yardımcı olan daha fazla araç sayesinde, yönetiminiz daha iyi ve daha az yorucu olacaktır.

Abone sayacı için https://canli.youtubeturkiye.net/ tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.