Evinizin Enerjisini Yükseltmek için Taşlardan Yararlanın

Evinizin her alanında uygun taş seçimlerine yer açarak bu alanların enerjisini yükseltmeniz mümkün. Evinizin girişinden başlamak üzere tüm odalarında uygun olan taş seçimlerine yer açarak yapabileceğiniz bu çalışmada en önemli detay ise hangi alan için hangi taşa yer verilmesinin uygun olduğunu bilmektir. Aşağıdaki listede hangi oda için hangi taşın en uygun seçim olduğuna dair bilgileri kolaylıkla edinerek evinizin enerjisini yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Ev Dekorasyon

Oturma Odası

Oturma odalarında enerjinin yükseltilmesi için kehribar taşından yararlanabilirsiniz. Oturma odasında dinlenmek isteyenler için ideal bir enerji alanı yaratan bu taş bunun yanı sıra romantizm içinde idealdir.

Mutfak

Mutfak alanında güzel yemeklere ve lezzetli sunumlara yer vermenizi sağlayarak enerjinizin yükselmesine destek olan ise pembe kuvars taşıdır. Bu taşı mutfağınızın bir köşesinde bulundurmanız olumlu etki yaratacaktır.

Yatak Odası

Yatak odanızda rahat ve huzurlu bir uykuya yer açmak için ametist taşından yararlanmanız mümkün. Bulunduğu yeri sakin ve huzurlu bir alan yapması ile bilinen ametist taşı aynı zamanda hayal gücüne de olumlu etki sunar.

Çalışma Odaları

Çalışma odalarında başarının taşı olarak da bilinmekte olan sitrin taşını kullanabilirsiniz.

Giriş

Evinizin giriş alanında enerjinin yükselmesinin yanı sıra bereket ve şans için yeşim taşından yararlanmanız mümkün.

Çocuk Odası

Huzursuzluktan ve kâbuslardan koruması ile bilinen obsidyen taşını çocuk odasında kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.