Bu Kışın Modası Desenli Botlar 

Her sene kadınların çok daha şık olması adına modacılar birbirinden farklı parçaları ortaya çıkartmayı hedefliyorlar. Bundan dolayı da kadınlar artık kendilerini en iyi ve şık hissetmek adına onlara sunulan parçaları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Özellikle de son dönemlerde ayakkabı tasarımları konusunda ciddi değişimler kendini göstermeye başladı. Klasik tarzdaki ayakkabıların yerini çok daha şık modeller aldı.

desenli bot
desenli bot

Kışı En Şık Şekilde Geçirin 

Bir sene öncesinde kadınların beğenisine sunulmuş olan desenli botlar, bu sene de yine ayaklardaki yerini alacak. İddialı bir giyim tarzına sahip olan kadınların yanı sıra şıklığını sade şekilde ortaya koymak isteyen kadınlar da giyecekleri desenli botlar ile bu isteklerini yerine getirmeyi başarmış oluyorlar.

Genel olarak desenli botlar söz konusu olduğu zaman kadınların büyük bir kısmı bunları nasıl kombinleyeceklerini ya da onlara yakışıp yakışmayacağını düşünerek kararsız kalabiliyorlar. Halbuki oldukça geniş bir yelpaze üzerinden kadınlara sunulmakta.

desenli bot modelleri
desenli bot modelleri

En fazla beğenilen ve kullanılan desenli botların başında, siyah renk üzerine beyaz yapraklı modeller gelmekte. Bunlar pek çok farklı modeller ile kombinlenebilecektir. Bunların yanı sıra file modeller özellikle genç kızların en fazla beğendiği desenli botlar içerisinde yer almakta. Bunların yanı sıra yılan desenli başta olmak üzere doğal desenlere sahip botlar da yine kış aylarında sıklıkla kadınlar tarafından kullanılacak olan modeller çerisinde bulunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.