Yeni Trend Flowy Bluzlar

Isınan hava ile beraber artık kadınlar yazın en güzel günlerini şık, rahat ancak ferah bir şekilde geçirmek adına en yeni moda trendlerini takip etmeyi tercih ediyorlar. Özellikle yurtdışında ünlüler tarafından tercih edilmeye başlayan flowy bluzlar, ülkemizde de pek çok kadının en fazla takip ettiği ve satın aldığı parçalardan biri.

2017 flowy bluz
2017 flowy bluz

Her Tarza Uygun Flowy Bluzlar

Satenli, ince askılı, ipli ya da dantelli fark etmez; pek çok farklı tarzda hazırlanmakta olan flowy bluz modelleri; slip elbiseleri andıran tarzı ile şıklığı mümkün olan en rahat şekilde kadınlara sunuyor. Rahat kumaşlardan üretilen bluzların en büyük özelliklerinden biri ise istenilen her türlü parça ile rahatlıkla kombin edilebiliyor. Giyeni oldukça çekici hale getiren bu bluz modelleri; giyileceği yere göre farklı parçalar ile rahatlıkla kombin edilebiliyor.

flowy bluz
flowy bluz

Bohem bir kombin için bol paça pantolon ile flowy bluz kombini yapılırken akşam üstü bir şeyler yemek ya da içmek için dışarıya çıkmak isteyenler ise kot etekleri ile oldukça şık kombinler yapabileceklerdir. Pek çok farklı renge sahip olan flowy bluzlar ile artık kadınlar sıcak havanın ortaya çıkarttığı bunalma hissini ortadan en iyi şekilde kaldırmayı da başarmış olacak. Genel itibari ile sokak modasında şimdilerin en fazla beğenilen parçalarından biri olan flowy bluzlar, özellikle genç kızların ilerleyen dönemlerde de kendilerini istedikleri şıklığa eriştirmeye devam edeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.