Açılış ve Düğün Çiçekleri

Sevdiklerinizin mutlu anlarına şahit olamadığınız zamanlarda onların bu güzel günlerine katılamamanızı bir nebze telafi etmenin en şık yolu düğün çiçekleridir. Onların bu mutlu anlarında muhteşem çelenkler ile cemiyetlerini süsleyecek olan ve onlar için gönderdiğiniz notu içeren düğün çelenkleri farklı ebatlarda, şekillerde ve değişen renk ve çiçek çeşitleri ile hazırlanabiliyor.

Düğün Çelenk Çeşitleri ve Özellikleri

Düğün ve açılış gibi özel günlerde sevdiklerinize ve değer verdiğiniz kimselerin bu özel günlerinde yanlarında olamadığınız zamanda çelenk gönderimi tercih edilebilir. Hazırlanan kutlama ya da tebrik yazısı ile birlikte gönderimi yapılacak olan düğün çelenkleri karanfil, papatya, garbela, gül ve daha birçok farklı tür ile hazırlanabiliyor.

kırmızı çelenk
kırmızı çelenk

Düğün cemiyetleri için kalp şekline sahip olan çelenklere yer verebilirken klasik model çelenk özelliklerini açılış törenleri için tercih edebilirsiniz. Klasik tarza sahip olan çelenk tasarımlarında sadece üst tarafta değil ayak kısmında da çiçekler ile bezeli olan olanları görebilirsiniz. Sevdiklerinize sunulacak olan bu değerli hediyeyi onların beğendiği renklere göre ya da sevdikleri çiçek türlerine yer vererek de sipariş verebilirsiniz.

Çelenk Gönderiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Açılış, nikâh, düğün çelenkleri özel bir gönderi olup düğün, nikâh ya da açılış süresinde güzelliğini koruması gerekir. Bunun için seçilecek olan çiçek çeşidi de son derece önemlidir. Bunun yanı sıra renkli ya da iki renk seçimler yapılıyor ise birbiri ile uyumlu olmasına da önem verilmesi önerilir. Farklı cins çiçek seçimlerinde ise iki cinsinde dayanıklı olan seçimler olması gerekiyor. Aynı zamanda gönderilecek olan çelenk çeşidinin de şeklinin gönderim amacına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Bu detaylara dikkat edildikten sonra diğer detaylar ise çiçekçinizin maharetli ellere sahip olduğundan emin olmanız ile sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.