Artık Kimse Burun Estetiğinden Korkmayacak

Son yıllarda estetik yaptırmak oldukça sık rastlanır bir olay oldu. Pek çok insan estetik yaptırmaya başladı. İnsanlar en ufak memnuniyetsizliklerinde estetikten yardım alır oldular. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar gösteriyor ki burun şekli insanların en çok memnuniyetsizlik duyduğu şey oldu. Fakat pek çok insan her ne kadar burun estetiği yaptırmak istese de bundan korkuyordu. Çünkü her insanda bir güvenilmezlik duygusu var. Ameliyat sonrasında estetik ile deyim yerindeyse yeniden tasarlanan burnun beğenilmeme tehlikesi de vardı. Bu yüzden de insanlar burun estetiğinden korkuyor. Bunun dışında ameliyat sonrasında yaşanan sıkıntılar da insanları burun estetiğinden uzaklaştırır oldu. Bunun gibi daha  birçok etken insanları burun estetiğinden soğuttu. Fakat burun estetiği tehlikeli tezini yıkan bir doktor var. O da Dr. Yakup Avşar’dır.

3d maske
3d maske

Estetik Korkularınızı Unutun

Söz konusu olan burun estetiği alanında tüm dünyanın yakından tanıdığı, başarılı çalışmaları ileboy gösteren Dr. Yakup Avşar bizzat kendisine ait olan son derece profesyonel ve verimli teknikler sayesinde hastalarınınburunestetiğinden korkmasını engelliyor. Estetik cerrahi alanında bir devrim olarak nitelendirilen bu iki teknik ile artık burun estetiği yaptırmak isteyen kimseler ameliyat sonrasındaherhangibir sıkıntı yaşamayacak. Ayrıca geliştirilen teknik sayesinde kişi 3 boyutlu bir şekilde ameliyat sonrası oluşacak olan burnu görebilecek ve ameliyat sonunda bir sürprizle karşılaşmayacak. Bizzat kendi istediği, hayallerinde yatan buruna rahatlıkla kavuşabilecek.

Mikro Rinoplasti Tekniği

Estetik alanında yepyeni bir sayfa açan Dr. Yakup Avşar’ın geliştirdiği bu iki teknik çok konuşuldu. Peki nedir bu teknikler? Tam olarak neye çözüm oldular ve nasıl uygulanıyorlar? Mikro Rinoplasti tekniği ile kapalı burun ameliyatı tekniğini beraber kullanarak burnun üzerinde yeni bir şekil tasarlamak oldukça kolay olacaktır. Bu teknikte burnun ucundan köküne kadar tüm burnun şekli net bir biçimde görülebiliyor. Böylelikle doktor burnun son halini görmek için açmak durumunda kalmamış oluyor. Tekniğin getirdiği bir başka yenilikte yine Dr. Yakup Avşar tarafından tasarlanan mikro motor uçları oldu. Bu uçların kullanılması ile burun kemiğinin şekillendirilmesin ve burun uçlarının düzeltilmesi gibi pek çok işlem çok fazla vakit harcanmadan rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Bu teknikte yine hastanın yararına oluyor. Çünkü böylelikle hastanın ameliyat sonrasında iyileşme süreci çok daha kısa oluyor ve sıkıntısız bir durum haline geliyor.

3d-maske
3d-maske

Avşar Maskesi İle Önceden Bilin

Burun estetiği yaptırmak isteyen insanların esasen en çok korktuğu şey ameliyat sonrasında olacak olan bir hayal kırıklığıdır. Onca zahmet sonunda her şeyin beğenilmeyecek bir burun için olduğunu gören kişi fazlasıylamutsuz olur. Dr. Yakup Avşar bunun önüne geçecekbirteknik sunuyor hastalarına. 3D Mask tekniği ile hastalar ameliyat öncesinde burunlarının nasıl olabileceğini görecek. Tüm dünyada ilgi gören ve hatta Avşar Maskesi olarak adlandırılan ve böyle tanınan teknik 3D print teknolojisi ile yüz maskesinin çıkarılmasına dayanıyor.

Ameliyattan Önce Yeni Burnunuzu Görün

Hastanın kendi gönlünden geçen istediği burun şeklini anlatmasının ardından doktor bu burun şeklini dikkate alarak dijital ortamda bir yüz maskesi oluşturuyor. Elde edilen yüz maskesi bizzat hastanın yüzüdür. Akabinde hasta bu yüz maskesini dilediği gibi inceliyor ve varsa eksiğini belirtiyor ve düzeltilmesini sağlıyor. Böylelikle hasta ameliyata gönül rahatlığı ile giriyor. Ameliyat sonunda kötü bir sürpriz ile karşılaşma olasılığı sıfırın altına iniyor. Dünya genelinde Dr. Yakup Avşar’ın ismi ile anılan bu teknikten siz de yararlanabilirsiniz. Avşar maskesi ya da Avşar tekniği olarak geçen ve korkuları çöpe atan bu teknik size güzel bir burun vat ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.