Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2004 Aria ve Aycell (İş Bankası ve TIM) firmalarının birleşmesi ile gsm operatörlüğü faaliyetine başlayan Avea, bünyesinde 20 milyondan fazla abone bulundurmaktadır. Avea kullanıcısı olarak yapacağınız her türlü operatör işlemi için Avea müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Avea müşteri hizmetlerine doğru telefon numaraları ile ulaştığınızda, Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanı yakalayabilirsiniz. Peki, operatör işlemleriniz için arayabileceğiniz Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma telefon numaraları hangileridir?

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Şimdiki adı ile (Türk Telekom Mobil) olan Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanı için, Ave müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz işlem yapan Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma numaraları şunlardır;

  • 444 1 500
  • 444 1 444

Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aradığınız bu numaralarla iletişime geçtiğinizde, aşağıda belirttiğimiz rakamları tuşlayarak daha kolay işlem yapabilirsiniz.

Avea müşteri hizmetlerini arayarak faturalı hat işlemlerinizi gerçekleştirmek için sırasıyla, 0 ve 1 rakamlarını tuşlayın.

Avea müşteri hizmetlerini arayarak faturasız hat işlemlerinizi gerçekleştirmek için sırasıyla, 2 ve 0 rakamlarını tuşlayın.

Böylece canlı desteğe hemen aktarılacaksınız. Sesli imza kullanmadan hızlıca Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak için ilgili sayıları tuşladıktan sonra bir süre beklemeniz gerekiyor.

Yukarıda belirttiğimiz tuşlamalar ile anında canlı desteğe aktarılabilirsiniz. Bu işlem sonrasında ise, sesli imza kullanmaya gerek kalmadan Ave müşteri hizmetlerine bağlanmak için çok kısa bir süre beklemeniz gerekmektedir.

Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve operatör işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için direkbaglanma.net  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.