Banyolar için Depolama Alanı Fikirleri

Banyolarınız için yaratıcı depolama alanları yaptığınız zaman düzeni sağlar ve istediğiniz eşyayı hemen bulursunuz. Görsel olduğu kadar işlevsel çözümleri de sizlere sağlar. Banyonuzda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirli bölümlerde depolarsanız, dolaplarınızın kalabalık görünümünü de azaltırsınız.

banyo alanı
banyo alanı

Banyolarınız için Yaratıcı Depolama Alanları

Banyonuz geniş ve küvetiniz varsa küvetin başucuna bir dolap monte ettirebilirsiniz. Küvette dağınık duran şampuan, tarak gibi tüm özel eşyalarınızı dolapların içine koyabilir ve görüntü kirliliğini de önlersiniz. Havlu ya da şampuan gibi ihtiyaçlarınızı koyacağınız bölüm yoksa duvar içine dahili bir duvar ünitesi de monte ettirebilirsiniz. Banyo rafları da özellikle küçük özel eşyalarınız için idealdir.

Banyonuzda yeterli alan yoksa sepetşerden faydalanabilir ve sepetleri duvara asarak içine ürünlerinizi koyabilirsiniz. Banyoların görsel güzelliğini artıran ahşap raflar ise son dönemlerde oldukça moda ve çok kullanışlı. Duvarınızda boş alan varsa açık rafları monte ederek daha fazla depolama alanı elde edebilirsiniz.

banyoda pratik fikirler
banyoda pratik fikirler

Banyolarınızın küçük alanlarını mümkün olduğunda raf ya da dolaplarla değerlendirmeye çalışın. Banyonuz köşeliyse çift katlı raflarla köşeleri değerlendirebilirsiniz. Banyonuzda nem sorunu varsa çelik raflı dolapları tercih etmelisiniz. Kullanmadığınız ahşap merdiveniniz evde varsa banyonuzda askılık olarak kullanabilirsiniz. Havlu ya da diğer eşyalarınızı ahşap merdivene asarak nostalji bir hava da yaratırsınız.Renkli küçük raflar ise banyoyu daha canlı ve güzel gösterir. Renkli banyolar bir bakıma ruhunuza da huzur verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.