Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Bebek odası dekorasyon fikirleri birbirinden farklı olmakla birlikte bebeklerin huzur bulacakları bir ortam olması konusunda ortak bir görüş vardır.

Ebeveynler, mükemmel bebek odasının hayalini kurmaktadır. Bir bebeğin gelişi, ister fiziksel ve duygusal alanda, isterse ebeveynlerinin rutininde ve hatta finansal yaşamlarında olsun, harekete geçme ve hazırlık gerektirir. Ama harcamaların aile bütçesini biraz sarstığı da bilinen bir gerektir. Bu nedenle, alışverişe çıkmadan önce bir başlangıç ​​bütçesi belirlemek, babaların mükemmel yatak odasını hayal etmedeki duygusal dürtülerini sınırladığı için çok yardımcı olabilir.

Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Bu aşamadaki her şey masraf gerektirdiğinden, bundan sonra parola ekonomi olmalıdır.

Yaratıcı Ve Ekonomik Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Şifonyer mobilya bir tercih olabilir. Bu öğe çocuk gardırobunun yerini alabilir, çok sayıda çocuk aksesuarını ve kaplarını yerleştirmenin ve saklamanın yanı sıra alt değiştirme masası olarak işlev görebilir.

Bir şifonyere yatırım yapma önerisi, genellikle en pahalı parçalardan biri olan gardırop için para harcamaktan kaçındıkları için zaten kısıtlı bir bütçeye sahip olanlar için gerçekten etkili olmaktadır. Sonuçta, bir bebeğin kıyafetleri çok az yer kaplar. Bu nedenle şifonyer bu ihtiyacı karşılamak için zaten yeterlidir.

Çocuğunuz büyürken ona her zaman farklı bir köşe sağlamak istiyorsanız, ancak değiştirmek zorunda kaldığınızda çok para harcamak niyetinde değilseniz, pratiklik ile değiştirilmesine izin veren bir dekor seçilebilir.

Aksesuarlar, saat, puflar, süs eşyaları ve yastıklar, yatak örtüleri ile kilimler, odanın düzenini değiştirirken değiştirilmesi pratik ve ekonomik olabilecek öğelere örnek olarak verilebilir.

Çocuk panolar da odanın dekorunu kolaylıkla değiştirebileceğiniz uygun fiyatlı seçeneklerdir. Sadece tuvali içeriden çıkarmak ve yeni bir tasarım koymak değişiklik için yeterlidir.

Raflar ve nişler de ekonomiktir ve taşınması kolaydır.

Kendiniz Yapabilirsiniz

Paradan tasarruf etmek için harika bir alternatif, kendin yap seçeneğini hayata geçirmektir. Bebek odası dekorasyon fikirleri üzerinden inşa edin, değiştirin, onarın, geri dönüştürün. Bunu yapmak için, kendi evinizde, köşe masası, şifonyer veya eski bir koltuk gibi yaslanmış ve kullanılmayan bazı mobilyaları yeniden kullanabilirsiniz. Boyama, kulp değiştirme ve/veya döşeme onları yeni gibi göstermek için yeterli olabilir. Bebek odasında kullanmadan önce mobilyaları iyice dezenfekte etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.