Canlı Orkide Satın Al

Eşi benzeri olmayan orkideler uzun gövdesi, harikulade çiçeği ve büyüleyici kokusuyla narin ve nefes kesicidirler. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz nadide çiçeklerdendir. Yeni bir ilişkinin başlangıcında göz alıcı bir çiçek hediye arayışındaysanız bu kesinlikle şefkatin, gücün ve aşkın sembolü olan orkidelerdir. Sevdiklerinizi orkide al arak mutlu edebilirsiniz.

En Özel Günlerin Çiçeği Orkideler

Tropikal çiçeklerden olan orkideler iç mekanları süsleyen büyüleyici bir çiçektir. Vahşi doğada bir ağaç kabuğuna tutunarak büyüyen orkidelerin görüntüsü çiçek severleri etkilemiş ve doku klonlama teknikleriyle seri üretime geçilerek egzotik olan çiçeğin daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamış. Estetik açıdan herkesi büyüleyen olağanüstü orkideler en özel günlerin çiçeği olmayı başarmıştır.

Orkideler çok çeşitli şekil, boyut, renk deseni ile en çeşitli bitki grubundadır. Tropikal bir bitki olan orkide koşulları sağlandığında iç mekanlarda uzun süre yaşayabilmektedir. Canlı çiçek almayı düşünüyor ancak solmadan kalıcılığını sürdürsün istiyorsanız bu kesinlikle orkide çiçeği olmalıdır. Hediye edilen kişinin bakımına ihtiyacı olacağından her gün sizi hatırlamasını istediğiniz kişilere orkide alabilirsiniz.

Online Saksıda Orkide Al

Normal şartlarda tropik türleri ılıman iklimde ve açık havada büyümeyi tercih eden bir bitki olsa da ortamı sağlandığında iç mekanlarda da yetiştirilebiliyor. Geleneksel saksı bitkileri gibi değildirler. Son derece narin olduklarından hassas bir bakım isterler. Yılda en az bir kez çiçek açarlar. Orkidenin asıl güzelliği ise çiçek açtığında ortaya çıkar.

Hediye olarak alınabilecek çiçeklerin en başında gelen saksıda orkideler çok çeşitlidir. Hem tür hem de renk bakımından fazlaca alternatifi olmaları her birinin farklı anlama sahip olasına neden olmuştur. Bunlar arasında mor orkideler ise hem kadın hem de erkeklere gönderilecek çiçekler arasında yer almaktadır. Evlilik yıldönümü çiçeği, geçmiş olsun çiçeği veya tebrik çiçeği olarak mor orkide tercih edilebilmektedir.

Rengin kendine has neşesiyle dostluğu ve yeni başlangıçlara ithaf edilen sarı orkide ise yeni iş/terfi çiçeği olarak düşünülebilir. Eşe, anne ve babaya veya arkadaşa gönderilebilecek bir diğer orkide ise yeşil orkidedir. Yeşil orkide uzun ömrü, sağlık ve doğayı temsil eder. Şans ve bereket getirmesini istediğiniz kişilere yeşil orkide alabilirsiniz.

Orkide alarak sevdiklerinize önemli olduklarını hissettirmek isterseniz özel tasarım saksıda orkidelere https://www.wishflowersdesign.com/orkide linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.