Endüstriyel Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Temizlik maddeleri üretiminde 50 yıla yakın tarihçesi bulunan firmamızın her türlü temizliğe uygun çözümleri mevcuttur. Özellikle toplu alanlarda ve tesislerde kullanılan temizlik ürünleriyle beraber özel kimyasallar da üretmekteyiz. Hastane, okul, otel veya sanayi tesislerinde kullanılan temizlik ürünlerimize endüstriyel ürünler adını vermekteyiz. Endüstriyel temizlik ürünleri üreten firmamız, sahip olduğu 6.500 metre karelik üretim tesisiyle hizmet vermektedir.Birçok farklı türde temizlik maddesi imal edilen tesisimizde her türlü çevre koruma önlemi alınmıştır. Ayrıca ürünlerimizle ilgili dünya genelinde kullanılan sağlık kriterleri uygulanmaktadır.

Geniş Kapsamlı Temizlik Ürünleri

İhtiyacınız olan yüzey temizleyicisinden tutun bulaşık deterjanına kadar bütün temizlik malzemelerini üretmekteyiz. Konusunda uzman ve deneyimli teknik personellerimizle her gün daha ileriye prensibini kabul etmekteyiz.Güleç kimya sanayi olarak ev grubu temizlik ürünlerinin yanı sıra endüstriyel amaçlı üretim yapmaktayız. Sanayi tipi makineler için de ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Bulaşık deterjanlarımızdan tutun da cam temizleyicilere kadar birçok alanda kapsamlı üretim yapmaktayız.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri Nereden Alınır?

50 yıla yakın bir süredir temizlik sektörüne ürün desteği sunan firmamızda uygulama için ürün vardır. Ev tipi ürünlerimiz birçok alışveriş merkezinin raflarında yerini almış durumdadır. Asprinn ve Detax ismi ile piyasaya sunduğumuz ürünler geniş bir alıcı kitlesine ulaşmaktadır.Her çeşit temizlik kimyasalları üreten firmamızda temel hedef, etkili temizlik çözümleridir. Bunu sağlarken de insan ve çevre sağlığını da birinci planda tutmaktayız. Sanayi tipi ürünlerimizin toptan ve perakende satışı da yapılmaktadır.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri Ne Kadar Etkilidir?

Sanayi tipi kullanım malzemeleri olarak da bilinen endüstriyel ürünler, evsel ürünler göre daha yoğunlaştırılmıştır. Çünkü bu ürünlerin kullanım alanları daha fazla temizlik ihtiyacı duymaktadır. Evde yıkanan çamaşırlar ile otellerde yıkanan çamaşırları bir tutamazsınız. Evlerinizde kullandığınız yüzey temizlik malzemesini, bir hastanenin yüzeyini temizleyen elektrikli makinede kullanamazsınız.İşte bu yüzden ürettiğimiz kimyasal içerikli ürünler ile farklı yerlerde farklı temizlik çözümleri sunuyoruz. Kullanmadan önce ürün üzerindeki etiketin mutlaka okunması gerekmektedir. Firmamızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi https://www.guleckimya.com.tr/endustriyel-temizlik-urunleri isimli web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.