Masif Parke Nerelerde Kullanılır?

Ev ve işyerlerinde zemin kaplaması olarak kullanabileceğiniz, birçok farklı ürün bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında parke döşemeler, özellikle de masif parkeler tavsiye edilmektedir. Fabrikalarda üretilmeyen doğal ahşap ile üretilen parkeler oldukça sağlıklı ve şık ürünlerdir. Masif parke satışı ve uygulamasında sizlere her türlü yardımda bulunmaya hazırız.Dilerseniz evinize uygun parkeyi beraber seçebiliriz. Firmamızın iletişim numaraları üzerinden arayabilir veya mağazamıza uğrayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz parkeleriniz birinci sınıf işçilikle döşeneceğini de bilmelisiniz. Masif parke döşemeleri özel itina ister bu yüzden bizimle görüşmeden uygulama yaptırmayınız.

Masif Parke Nereden Bulunur?

Otuz yıla yakın bir zaman boyunca inşaat ve inşaat malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz. Parke Parke adıyla marka olan firmamızdan alacağınız bütün parke modelleri kaliteli malzemeden üretilmiştir. Sizlere her zaman en iyi malzemeyi en kaliteli işçilikle sunmayı hedef edindik. Bu yüzden tüm ürünlerimiz garanti kapsamında satılmaktadır.Bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katmak istiyorsanız, masif parke modellerimizi inceleyiniz. 14 mm et kalınlığında olan parkelerimiz sayesinde ısı ve ses yalıtımı da sağlanmaktadır.  Masif ürünlerimiz ahşabın doğal halini yansıttığı için çok şık görünmektedir.

Masif Parke Nasıl Döşenir?

Masif ahşap parkeler 80 veya 90 mm genişliğinde üretilmektedir. Aralarında doğal boşluklar bırakıldığı için döşenmesi kolay olmaktadır. Ancak ne kadar kolay olsa da uzman ekiplerce döşenmesi gereklidir. Konusunda uzman olan personelimiz sizlere birinci sınıf işçilik hizmeti sunmaktadır.Masif parke döşenirken ortamın oda sıcaklığında olması oldukça önemlidir. Döşeme sonrası silme işlemi için birkaç gün bekletilmesi iyidir. Diğer parkelerde uygulanan makineli cilalama işlemi masif parkeler için uygun değildir. Masif parkeler el ile rulo yardımıyla cilalanır.

Masif Parke Pahalı mı? 

Çoğunluğunu ithal malzemelerin oluşturduğu parke sektörü döviz kurlarındaki değişimlerden etkilenmektedir. Bu yüzden güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz önerilir. Bütün bunlara rağmen firma olarak sizlere uygun fiyatlarla hizmet sunma gayretindeyiz. Hem malzeme satışı hem de uygulama fiyatlarımız son derece uygundur. Masif ahşap parke, masif meşe parke ve masif kayın parke modellerimizi https://www.parkeparke.com.tr/masif sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.