Erkek Yaz Giyim Modası

Erkekler genellikle yaz aylarında tişört giymeyi tercih ediyorlar. Kendilerini en rahat hissettikleri kıyafetlerden birisi haline geldi. Spor giyim tercihler arasında. Tişörtü spor kullanmak yerine, iş ve buluşmalarınız için kullanmak isterseniz üzerinize oturan kalıplı bir tişört seçip, üzerinize alacağınız triko gibi ürünleri kullanarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İş ve buluşmalarınız için tişörtlerinizi farklı şekilde kombinleyerek istediğiniz şıklığı elde edersiniz.

erkek yazlık kıyafetler
erkek yazlık kıyafetler

Erkeklerde Şort ve Kısa Pantolon Modası

Erkeklerin kendilerini daha rahat ve şık hissettiği bir diğer moda ise; şortlar ve kısa pantolonlar oluyor. Şort kombini yapmak için nasıl bir imaj istediğinizi ve nereye gideceğinizi belirlemeniz gerekir. Günümüzde, günlük kullanımlarda gömlekler ile keten şortları kombinlemek her zaman sizi kurtaracaktır. Yaz aylarında ince gömlekler de erkeklerin tercihleri arasındadır. İnce gömlek ve şortları, keten ayakkabılar ile kombin yaparak tamamlarsanız şık bir imaj yaratmış ve şık bir görüntü elde etmiş olursunuz.

yaz modası
yaz modası

Erkeklerin tercihleri arasında son zamanlarda gözde olan kısa pantolon moda olmaya devam etmektedir. Kısa pantolon giymek ve kombinlemek istiyor iseniz; tercih edecek olduğunuz ayakkabı oldukça önem taşır. Tatil bölgesinde iseniz; toms gibi keten ayakkabılar ile kombin yaparak, istediğiniz şıklığı elde etmiş olursunuz. Şehir merkezinde iseniz; günlük kullanım için kısa pantolonunuzun altına yazlık veya süet ayakkabılar kullanarak şıklığınızı devam ettirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.