Etkili Dekorasyon Düzenlemenin Yolları

Dekorasyon; bir evin, iş yerinin veya bahçenin şıklık açısından en iyi biçimde gösterilmesinin yolları arasındadır. Bulunduğunuz ortamı, iş yerinizi veya evinizi hem zevkinize uygun hem de şık bir biçimde dizayn etmek sizin en doğal hakkınız. Eviniz kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamdır. Bu ortamın renk, uyum ve dekor açısından gözünüze hitap etmesi gerekir. İş yeriniz ise; sabahtan başlayarak uzun saatler geçirdiğiniz ortamdır.

dekor
dekor

Bu ortamınızın da size ve zevklerinize hitap etmesi gerekir. Dekore etmek istediğiniz ortamı; renk seçimleriniz, kullandığınız aksesuar ve mobilyalarınız ile kendinize özgü düzenleyebilirsiniz. Zevkler ve uyumlar kişilere göre değişiklik gösterse de modernlik herkes için önemli bir rol oynar.

Modern Dekorasyon Yapmak İçin Öneriler

Son zamanlarda moda olan ve evleri daha şık göstererek modernlik veren duvar boyaları olmaktadır. Açık gri tonlarında duvar boyası kullanır, mobilyalarınızı da açık lila veya pudra pembesi renklerinden birisi ile tamamlayarak istediğiniz modernliğe ulaşmış olursunuz. Renkler modernlik konusunda oldukça önemlidir. Duvar boyanızın rengini bej olarak da tercih edebilirsiniz.

dekorasyon
dekorasyon

Perdelerinizde de pudra rengini kullanırsanız, istediğiniz modernlik ve şıklığa ulaşmış olursunuz. Son zamanlarda pudra pembesi ve lila rengi şıklık ve modernlik açısından yarış içindedirler. Çoğu bayanın tercihleri arasında lila renkli koltuk takımlarıdır. Modernlik yarışında lila rengine krem rengi en çok yakışanlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.