Hafta Sonu Gezmesi İçin Spor Kombin Önerisi

Bu hafta sonu nereye gidiyoruz? Bütün hafta çalışıp, hafta sonu gezme hayalleri kurmak, nereye gitmeli, kimle gitmeli diye mekân araştırmak,  belki de gezmek kadar eğlenceli.  Yeni açılan cafe mi, vizyona giren bir film mi, belki de en güzeli açık havada dört duvarın stresini atmak.

Gezmeye gideceğimizi yeri seçtiysek haydi şimdi de ne giyeceğimize karar verelim. Tüm hafta özenle giydiğimiz ofis kıyafeti ya da üniformaları dolaba kaldırıp, en rahatından spor giyime merhaba diyelim. Şıklık bir yaşam biçimi olduğuna göre spor kıyafetlerimiz rahat olduğu kadar da şık olmalı. Hele ki özel bir buluşmamız varsa en özenli halimiz için uzun uzun saatlerce hazırlanabiliriz. Ya da arkadaşlarla vakit geçireceğimiz sıradan bir hafta sonu olsa bile her an alımlı olmak isteyebiliriz.

kombin
kombin

Yazlık Kombinler

Bakalım dolabımızda kombin yapabileceğimiz neler var…

Bu yıl canlı pastel renkler çok moda. Sarı, fuşya, mavi ve yeşil renklerde bluz, pantolon, elbise hatta ayakkabı olarak pek çok parçayı alıp dolabımıza yerleştirdik. Beyaz kotlar hiç olmadığı kadar çok model ile favorimiz oldular. Nakışlı kot, nakışlı gömlek, nakışlı ayakkabı çantalar her markanın vitrinlerini süsledi, askılara bakın mutlaka sizde de birkaç nakışlı kıyafet vardır. Rengârenk şortlara olan eğilimimiz de göz ardı edilmemeli.

Kot vazgeçilmezimiz hele ki nakışlı bir model giymeye karar verdiysek şimdiden kendimizi şık ilan edebiliriz. Üzerine omuzları açıkta bırakan kayık yaka beyaz bir bluz, ayağımıza bodrum sandaletleri ve elimizde düz renk clutch. Saçlarımızı romantik dalgalarla hareketlendirdik mi tam da trend olduğu haliyle sokaktayız.

spor kombin
spor kombin

Eğer aklımız beyaz kotumuzda ve su yeşili şifon gömleğimizde kaldıysa neden vaz geçme hakkımızı kullanmayalım ki, ayağımıza pudra pembe espadrillerimizi çekip omzumuza aynı renkte ince askılı mini çantamızı takarız. Saçlarımızı da atkuyruğu yaparsak en şık halimizle yine gezmeye hazır oluruz.

Keyifli bir cumartesi gezmesi için siz de kombininizi şimdiden hazırlayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.