Neon Işık Makyaj Trendi

Özellikle İnstagram’ı ele geçiren neon ışık makyaj trendini artık her yerde göreceksiniz. Işıltılı makyaj trendinin devamı niteliğindeki neon makyajı son zamanlarda gördüğümüz aşırı parlak neon renkleri ve siyah ışık efektleri ile dikkat çekiyor.

Neon Işık Makyajı Nasıl Yapılır?

Neon ışığı makyaj trendi hızla benimseniyor ve sanal âlemde popülaritesini artırıyor. Neon ışıklı makyaj görünümüne çeşitli parlak renkler uygulanabilirken, en iyi efektler şehir eğlence merkezlerindeki neon ışıklarına benziyor. Bu tür bir neon ışık makyajı, dikkatli bir elle, biraz karıştırma ve net neon ışığı renkleri ile yapılabilir.

Neon Makyaj
Neon Makyaj

Neon ışık makyajı, istediğin efektle göze çarpmak istediğin sürece; beyaz, elektrik mavisi, sarı, kırmızı veya mor renkte olabilir. Gün ışığında bile inanılmaz derecede parlak olan flüoresan renklerde kirpikler ve tabii ki neon siyah ışık seçenekleri gibi aksesuarlar da bulunuyor. Hedeflenen etki bir hayranlık yaratma noktasından öte oldukça eğlenceli.

Neon Makyaj Trendini Kişiselleştirin!

Yüzdeki sanatsal çalışma beklenmedik derecede hoş, hatta hayranlık uyandıracak derecede ve zaten oluşturulmuş özelliklere vurgu yapan görünümlerin sayısı inanılmaz. Görünüşlerin çoğunun birçok renkte olması gerekmiyor, aslında iki renk malzeme ile bile çok etkileyici görünümler oluşturulabiliyor. Neon makyajının bu yeni versiyonu eskisinden tamamen farklı bir seviyede ve bunun arkasındaki itici güç makyaj sanatçılarının yaratıcılıkları.

Neyse ki yabancı olmadığımız teknikleri bir kaç farklı far ve renkli kalemler ile geliştirebilir ve istediğimiz gibi uygulayabiliriz. Neon ışık makyaj trendi ekstra eğlenceli görünüyor olmasına rağmen, makyaj olduğundan özelleştirilebilir, bu nedenle daha “doğal” renklerimizden de biraz kullanabiliriz. Tarz makyaj, kişiselleştirildiğinde daha etkileyici olabiliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.