Perfore Delikli Sac

Delikli saclar birçok alanda kullanım özelliğine sahiptir. Perfore delikli sac özel olarak üretilmesi sayesinde genişlik hissi verir. Ayrıca metalin sağlamlığı ve kaliteli yapısı estetik bir ürün olmasını sağlamaktadır. Bu ürünlerde yer alan delikler sayesinde direnç özelliği en üst seviyeye çıkmaktadır. Buna ek olarak hava ve ışık geçirgenliği olduğu için estetik ve şık bir kullanım vadediyor. Özellikle endüstriyel alanda birçok yerde delikli sac kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Perfore Delikli Sac Nerelerde Kullanılır?

Bu ürünlerin kullanıldığı alanlar genelde dekorasyon alanlarıdır. Daha çok alışveriş merkezi, hastane ya da büyük fabrikalarda tercih edilir. Ayrıca sağlam yapısıyla otomotiv sektörü, çelik fabrikalarında da kullanılır.  Buna ek olarak un ve yem fabrikalarında da tercih edilmektedir.

Dekorasyon ürünü olarak kullanılan delikler yuvarlak, kare ya da altıgen olarak tasarlanabilir. Tasarım süreci tamamen ihtiyacınıza ve isteklerinize göre şekillenmektedir. Mimari olarak büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan perfore delikli sac, paslanmaz özelliğe sahip farklı metaller kullanılarak üretilmektedir. Ürünler farklı ihtiyaçlara göre üretilebilmektedir. Bir yaşam alanını dekore edecekseniz ve modern bir tasarım ögesi arıyorsanız, uzun ömürlü ve şık delikli sac modelleri sizler için en doğru seçimlerden olacaktır.

Perfore Delikli Sac Siparişi

Bu ürün DKP ya da alüminyum olarak üretilmektedir.  2 mm delik çapından 20 mm kalınlığa kadar farklı ölçülerde üretilebilir. İhtiyacınıza yönelik boylarda, ağırlıkta, delik çapında ve boşluk oranında ürün satın almak için bu cephe kaplama sistemini tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza modern bir form verebileceğiniz perfore delikli sac modelleri  kullanım amacına göre farklı kalınlıklarda da üretilmektedir. Her türlü ihtiyacınıza yönelik delikli sac siparişi vermek için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/perfore-delikli-sac adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.