Açık Hava Isıtma Sistemleri Nelerdir?

Açık Hava Isıtma Sistemleri Nelerdir?
Günümüzde açık hava ısıtma sistemleri özellikle belli firmalar ve işletmeler tarafından tercih edilmekte. Bulunan ortamdaki havadan ziyade direk olarak yansıma yaptığı alanın ısıtılmasını sağlayan bu sistem sayesinde kısa sürede ısınma gerçekleşiyor. Açık hava ısıtma sistemlerinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken ne kadarlık bir yansıma alanının ısıtılmasını istediğinizdir. Fabrikaların yanı sıra kafe ve benzeri alanlarda da bu sistemden faydalanılması mümkündür.

İnfrared Isıtıcılar

Açık hava ısıtma sistemleri denilince elbette akla gelen İnfrared ısıtmadır. İnfrared ısıtma sistemi çalışma prensibinde bulunulan ortamdan ziyade temas ettiği noktayı ya da nesneyi ısıtması yer alıyor. Bu da özellikle açık hava için ideal bir seçimdir. Aynı zamanda ev içi kullanımlarda havadaki nemi ve oksijeni yok etmemesi sebebi ile diğer ısıtıcılardan rastlanan boğaz kuruluğu ya da baş ağrısına sebep olmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

acik-hava-isitma-sistemleri

Ser Rezistans Açık Hava Isıtma Sistemleri

İnfrared ısıtıcılar konusunda yılların deneyimini sunan Ser Rezistans mekana göre değişen seçimleri size sunuyor. Uzaktan kumanda özelliğine sahip olan İnfrared ısıtıcılar aynı zamanda istenen seviyede ayarlama yapılarak ısınma işlemini gerçekleştiriyor.

Bulunulan alanda istenen ısının elde edilmesi sonrasında ise otomatik kapanma özelliği ve ısı düşüşü ile otomatik açılma ile ekonomik destek de sunuyor. Bunun yanı sıra Ser Rezistans İnfrared ısıtıcının zamanlama uygulaması ile istenen zamanda otomatik olarak kendiliğinden kapanması da sağlanabilmekte. Ürün hakkında detaylı bilgi için https://www.serrezistans.com/ adresini tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.