Binance Coin Nereden Alınır?

Kripto para piyasasında yer almakta olan Binance Coin, değeriyle en üst sıralarda yert alamktadır. Bu bakımdan da Binance Coin nasıl alınır, nereden alınır gibi sorular merak edilmektedir.

Binance Coin nasıl alınır? Binance Coin bir kripto paradır. Bu nedenle de kripto para borsasından Binance Coin almanız olasıdır. Bu işleme olanak tanıyan bir borsaya üye olmanız gerekmektedir. BNB’yi en büyük borsalardan biri olan Binance üzerinden kolayca almanız oldukça kolay ve basit olacaktır.

Binance Coin Nasıl Alınır?

Öncelik olarak Binance Coin almak için bir borsaya üye olmak gerekmektedir. Bundan sonra ise artık bu borsadan Binance Coin alam işlemlerini tek tek açıklayacağız:

Binance’e Kayıt Olun

Binance Coin almak için bir borsaya üye olmak gerekirken bu noktada en iyisi ve bilineni Binance’e kolayca üye olabilirsiniz. Binance’e kayıt yaptırırken dikkate etmeniz gerekenler ise; kayıt sayfasına gidip ardından ise burada sizden istenen telefon, e-posta gibi bilgileri doğru girmek olacaktır. Ardından burada kendinize güçlü bir şifre bulunuz. Karakter, sayı ve harflerden oluşan güçlü bir şifre belirlemeniz daha iyi olacaktır. Binance sizden kimlik bilgileriniz, fotoğraf ve adresinizi istemektedir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde girerek sonunda hesabınızın onay kısmına geçilmektedir.

BNB Almak İçin Hesaba Para Yükleyin

Bu BNB karşılığında yapmanız gereken ödemeyi bu hesabınıza yüklemeniz gerekmektedir. Bu bakımdan da Binance coin nasıl yüklenir? Binance para yüklemesi için 2 yol vardır. ilki kredi kartıyla ikincisi ise TrBinance ile yapılmaktadır.

Binance Mobil Uygulamasını Telefonunuza İndirin

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra ise, karşınıza gelen ekran üzerinden kredi/banka kartı seçeneğine seçmeniz gerekmektedir.

Kripto Para Birimini Seçin

Alacağınız kripto para birimi hangisi ise onu seçin. Binance coin nasıl alınır? Kredi kartıyla kripto para almak için çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Buradan BNB’yi seçebilirsiniz. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ise BNB alımı yapmış olursunuz. Binance kredi kartıyla para yatırırken kesinti yaptığı da aklınızda bulunsun. Alım satım ekranından ise gerekli olan al sat işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.