Doğru Aksesuar Seçimiyle Kıyafetleri Canlandırın

Kıyafeti dikkat çekici hale getiren önemli ayrıntı doğru aksesuarın seçimidir. Gideceğiniz yere uygun giysiyi seçerken, aksesuarda da titiz bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Aksesuarı doğru şekilde seçtiğiniz zaman kıyafetinizde de harikalar yaratırsınız. Aksesuarlar, kıyafetin bütünlüğünü etkiler ve güzel bir konsept sağlar.

aksesuar
aksesuar

Kıyafetlerinize Hareket Katan Aksesuarların Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Aksesuar seçiminde beden tipinizi de göz önünde bulundurun. Geniş bir beliniz varsa kesinlikle kalın kemer kullanmayın. Kilolu bir yapınız varsa siyah kıyafet seçebilir ve üzerine gümüş ve altın takılar takabilirsiniz. Davetlerde şık bir görünüm kazanmak istiyorsanız zümrüt yeşili küpe ve kolyeleri kullanmalısınız. Kıyafetiniz çok hareketli ise abartılı olmayan takılara yönelin.

Minyon yüzlü ve zayıfsanız iri takılardan kaçının. Boyun kısmınız ve boyunuz kısa ise geniş ve gösterişli takılardan uzak durmanız gerekir. Boyu kısa olan bayanlar elbise giyiyorsa ince ve sade aksesuarlara yönelmeliler. İri bir vücuda sahipseniz büyük takıları rahatça kullanabilirsiniz. Geniş çantalarla birlikte şal detayını da unutmayın. Kilolu bayanların sorunlarını saklayan şal modelleri her zaman kurtarıcı bir ayrıntıdır.

aksesuar seçimi
aksesuar seçimi

Vintage tarzı giyim seviyorsanız altın eskitmeli takılar size uygundur. Fit ve dinamik bir yapınız varsa renkli aksesuarları kullanabilirsiniz. Salaş kıyafetleri seviyorsanız uzun takılarla birlikte büyük taşlı yüzükleri kullanabilirsiniz. Önemli olan kıyafetinize uygun doğru aksesuarı bulmanız ve kıyafetinizle uyumu yakalamanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.