Evi Dekore Etmeye Nereden Başlamalı?

Dekorasyon son zamanlarda her birimizin hayatında önemli bir yer tutmaya başladı.Konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmak şart. Bu konuda pek fazla deneyimi olmayan ev sahipleri evini nasıl dekore edeceği konusunda sorun yaşıyor olabilir.

salon dekoru
salon dekoru

Çünkü dekorasyon daha doğrusu doğru dekorasyonu sağlamak kolay bir şey değildir.Hangi mobilyayı hangi aksesuarları satın alacağınız konusunda kararsız olmanız gayet normal. Bu noktada siz değerli okuyucularımıza tavsiyemiz evinizi dekore etmeden önce profesyonel kişilerden ilham almanız olacak. İllaki bir mimar tutmanıza gerek yok. Kendinize güvenin.

Ev Dekorasyonu Hakkında Bazı Püf Noktaları

Her şeyden önce nasıl bir tarz istediğinize karar vermelisiniz. Konu iç dekorasyon olduğunda ilk adım kesinlikle duvar boyasıdır.Son dönemlerde ev sahipleri duvarlarında sprey boyalar kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede fırça kılı ve darbe izlerinin kalması gibi olumsuz durumlar ortadan kalkıyor. Bunun dışında sıra aydınlatmaya geliyor.Aydınlatma konusunda sizlere tavsiyemiz seçeceğiniz mobilyalarla uyumlu tarzda avizeler veya spotlar kullanmanız olacak.

dekor önerileri
dekor önerileri

Eşya alımı tamamen koordineli, birbiri ile bağlantılı gerçekleşmeli.Birbirinden bağımsız ürünler tercih etmekten uzak durmalısınız.Bu yüzden dekorasyon dergilerine önceden göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

Unutmayın en önemli şey ne istediğinize karar vermektir.Sizin için ne daha uygun bu soruya cevabı bulduğunuzdaevinizde istediğiniz hayal ettiğiniz o dekorasyonu sağlayacaksınız. Yeter ki inanın ve kendinize güvenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.