İngiliz Karbonatı Zayıflatıyor mu?

Karbonatlı su olarak da bilinen ve eczanelerde bulabileceğiniz İngiliz karbonatı ile zayıflayabilmeniz mümkün olabilir. Bu uygulama sayesinde gözle görülür bir kilo farklılığı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kilo verme problemi yaşayan insanlar sürekli olarak yeni uygulamalar denemek isterler ve en sağlıklı olan kilo verme uygulamaları peşinde olurlar. Karbonatlı su karışımı ile uygulayabileceğiniz bu uygulama tamamen doğaldır. Ancak uygulamadan sonuç alabilmek için en az 1 ay boyunca bu uygulamaya devam edilmelidir.

ingiliz karbonatı
ingiliz karbonatı

Uygulamanın her bünyeye uygun olmadığını da belirtmekte fayda var. Bazı bünyelerde bu uygulama mide ağrıları, alerjik reaksiyonlar ve baş ağrıları şeklinde yan etkiler ortaya çıkartabilir.

1 Gün İçerisinde Tüketilmeli

Uygulama için günde ortalama olarak 4 litre kadar su içmeniz gerekiyor. İçeceğiniz suyun içerisine 2 tatlı kaşığı kadar karbonatlı su koymanız gerekiyor. Normal karbonat kullanmak yerine İngiliz karbonatı kullandığınız zaman daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 2 litre kadar karbonatlı su içerisine yarım limon sıktığınız zaman alkali dengesini de sağlamış olursunuz.

ingiliz karbonatı zayıflama
ingiliz karbonatı zayıflama

Hazırladığınız suyun gün içerisinde bitirilmesi büyük önem taşımaktadır. 1 gün içerisinde suyun tamamını bitirmeniz gereklidir. Suyu 1 gün içerisinde tükettiğiniz zaman vücudunuzun asitlerden ve toksinlerden daha hızlı bir şekilde arınmasını sağlarsınız. Ayrıca bu karbonatlı su karışımı sayesinde metabolizma hızınız da artmaya başlar. Böylelikle kilo verme sürecinde daha hızlı bir şekilde hareket etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.